برگزاری چهارمین سوگواره ملی اربعین دانشگاهیان و هفتمین سوگواره ملی سفر تا صفر

چهارمین سوگواره ملی اربعین دانشگاهیان و هفتمین سوگواره ملی سفر تا صفر به میزبانی معاونت فرهنگی‌ و اجتماعی دانشگاه قم با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم آغاز شد.

به‌گزارش واحد خبر روابط‌عمومی دانشگاه قم  سوگواره ملی اربعین دانشگاهیان و سوگواره ملی سفر تا صفر به مناسبت ماه صفر در بخش‌ها و رشته‌های مختلف برگزار می‌شود .

محور‌های سوگواره به این شرح است، بخش پژوهشی شامل رشته‌های مقاله‌نویسی، تالیف کتاب و پایان‌نامه نویسی، بخش ادبی شامل رشته‌های شعر( در قالب کلاسیک نو و غیره)، نمایشنامه‌نویسی، خاطره‌نویسی و داستان کوتاه، بخش هنرهای آوایی شامل رشته‌های ابتهال، همخوانی و مدیحه‌سرایی(چهارپایه خوانی)، بخش هنرهای تجسمی شامل رشته‌های عکس و اینفو گرافی و بخش چندرسانه‌ای شامل رشته‌های  پادکست، نماهنگ(کلیپ)، موشن گرافی و فیلم مستند کوتاه.

در بخش تبلیغات سوگواره ملی اربعین دانشگاهیان و سوگواره ملی سفر تا صفر به همت تیم دانشجویی کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی سوگواره حدود هفت هزار تماس با فعالین فرهنگی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی تابع وزارت عتف، بهداشت و دانشگاه آزاد برقرار شده است.

لازم به ذکر است که هدف از برگزاری این تماس‌ها اطلاع‌رسانی در خصوص سوگواره، ترغیب و تشویق فعالان به شرکت در سوگواره، ارسال پوستر و درخواست اطلاع‌رسانی بوده است.

آخرین مهلت اعلام‌شده تاکنون برای ارسال آثار ١٠ مهرماه است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود  به سایت festivaluni.ir و یا صفحه و کانال‌های سوگواره در پیام‌رسان‌های ایتا و تلگرام به نشانه @smauni4 مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.